UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Агнешка Гроховска
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Агнешка Гроховска дивитися онлайн в HD

День матері
1080
День матері
17 липень 2023
Рік: 2023
Країна: Польща
Будучи колишнім агентом спецназу НАТО, Ніна думала, що хвилюючі дні в житті закінчилися, а тепер на неї чекає спокійне майбутнє. Мрії про безтурботне життя стрімко руйнуються, коли безжальні
Як я покохала гангстера
FullHD
Як я покохала гангстера
15 серпень 2022
Рік: 2022
Країна: Польща
Фільм демонструє жіночий погляд на життя чарівного авантюриста Нікодема Скотарчака, яке сповнене злетів та падінь. Чоловік пройшов шлях від дрібного гангстера до одного з найвпливовіших злочинців
За мрією
FullHD
За мрією
11 березень 2020
Рік: 2018
Старшокласниця з англійської глибинки Вайолет мріє стати поп-зіркою. Вона знаходить наставника для підготовки до престижного пісенного конкурсу, який обертається для неї випробуванням сили духу.
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.