UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Аріф Закарія
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Аріф Закарія дивитися онлайн в HD

Місія Сегмат
1080
Місія Сегмат
14 березень 2024
Рік: 2018
Країна: Індія
Хадія Хан — син індійського борця за свободу і шпигун, який вдає інформатора пакистанського уряду, хоче, щоб його двадцятирічна донька Шехмат теж стала таємним агентом і продовжила сімейну традицію
Я кажу «Так» 2.0
1 сезон 10 серія
1080
Я кажу «Так» 2.0
27 жовтень 2022
Рік: 2021
Країна: Індія
Це продовження популярного телевізійного шоу "Я кажу «Так»". Нова стрічка розповідає про історію кохання індійця Асада та пакистанки Зої. Вони стикаються на переломному етапі свого життя.
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.