UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Ceyda Ates
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Ceyda Ates дивитися онлайн в HD

Сила кохання Феріхи
1 сезон 80 серія
720p
Сила кохання Феріхи
2 червень 2022
Рік: 2011
Країна: Туреччина
Головна героїня турецького серіалу щодня працює на багатих людей. Але вона мріє вивчитися. Про перспективи її подальшого навчання розповідається в серіалі, адже великих грошей на освіту їй не
Сила кохання Феріхи
1 сезон 80 серія
720p
Сила кохання Феріхи
2 квітень 2022
Рік: 2011
Країна: Туреччина
Феріха – скромна дівчина з небагатої родини. Її батьки все життя прислужували багатим людям. Вона потай захоплювалася розкішшю та багатством, які бачила з дитинства. Подорослішавши, дівчина, на
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.