UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Chizuru Ikewaki
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Chizuru Ikewaki дивитися онлайн в HD

Повернення кота / Віддяка кота / Котяча вдячність, Кицина подяка
FullHD
Повернення кота / Віддяка кота / Котяча
3 серпень 2022
Рік: 2002
Країна: Японія
Хару, тиха і сором'язлива старшокласниця, яка може розмовляти з котами, але не підозрює про це. Одного разу по дорозі додому вона рятує кота від вантажівки. Кіт встає і дякує Хару за порятунок.
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.