UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Edip Tepeli
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Edip Tepeli дивитися онлайн в HD

Крила кохання
2 сезон 17 серія
1080
Крила кохання
7 вересень 2023
Рік: 2019
Країна: Туреччина
Багато років тому Санжар Ефеоглу був закоханий у Нарі Челебі, дочку шановного посла, але соціальна нерівність між двома сім'ями прирікала їхній союз на провал. Напередодні таємного весілля Нарі
Ґюльджемаль
1 сезон 15 серія
720
Ґюльджемаль
16 травень 2023
Рік: 2023
Країна: Туреччина
Життя брата і сестри Гюльджемаля та Гюлендам було зруйновано коли в дитинстві від них пішла матір. Вирісши в труднощах, вони повернулися в Бурсу і побудували для себе успішне життя. Гюльджемаль
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.