UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Еллен Дедженерес
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Еллен Дедженерес дивитися онлайн в HD

Лист про кохання
1080
Лист про кохання
21 березень 2023
Рік: 1999
Країна: США
Гелен Макфаркуар, продавець книг, яка нещодавно розлучилася і відправила доньку в літній табір, а її настирливий колишній чоловік все ще намагається переконати її оплатити деякі заняття їхньої дочки.
У пошуках Дорі
FullHD
У пошуках Дорі
28 лютий 2020
Рік: 2016
Країна: США
Дія цього мультфільму розгортається через півроку після подій, розказаних в стрічці Ендрю Стентона «В пошуках Немо». У тому фільмі, випущеному в далекому 2003 році, риба-батько по водам всього океану
У пошуках Немо
FullHD
У пошуках Немо
6 січень 2020
Рік: 2003
Країна: США
«У пошуках Немо» (Finding Nemo) добрий дитячий анімаційний фільм. Дія відбувається в районі великого коралового рифу. Барвисті пейзажі, відмінна графіка, промальовування найдрібніших деталей
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.