UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Еллен Дейвід
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Еллен Дейвід дивитися онлайн в HD

Останній дзвінок
1080
Останній дзвінок
28 листопад 2023
Рік: 2017
Країна: США
Останні дні, випивка та марення валлійського поета Ділана Томаса демонструються у фільмі Стівена Бернстайна «Останній дзвінок». Зрозуміло, чому Іванс, Родріго Санторо і виконавчий продюсер Джон
Доктор Джекілл і містер Хайд
720p
Доктор Джекілл і містер Хайд
8 липень 2022
Рік: 2008
Країна: Канада
Найцікавіші історії починаються з експерименту, де все пішло негаразд. У художньому фільмі "Доктор Джекілл і містер Хайд" (Dr. Jekyll and Mr. Hyde), "не так" пішов експеримент
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.