UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Емре Кинай
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Емре Кинай дивитися онлайн в HD

Тропік
1 сезон 8 серія
1080
Тропік
29 серпень 2023
Рік: 2023
Країна: Туреччина
Харун – імпозантний чоловік, який володіє вітрильним клубом. Він виховує сина-аутиста, тому, знаючи про труднощі життя таких людей, бізнесмен відкриває приватний реабілітаційний центр для
В очікуванні сонця
1 сезон 30 серія
720
В очікуванні сонця
10 лютий 2023
Рік: 2013
Країна: Туреччина
Прагнучи до кращого життя, Демет переконує свою єдину дочку Зейнеп покинути їхнє рідне село і вирушити до великого міста. Вони перебираються до будинку Джейл, давнього друга Демета, і Зейнеп починає
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.