UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Фіделіс Чеза
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Фіделіс Чеза дивитися онлайн в HD

Загублений світ
BDrip
Загублений світ
16 липня 2020
Рік: 1992
Країна: США, Канада
В Африку за нафтою і іншими скарбами спрямовуються європейські авантюристи всіх мастей. Серед них - бельгієць Хейманс з групою головорізів. Дорогу до родовищ він прокладає собі, вирубуючи
Повернення до загубленого світу
BDrip
Повернення до загубленого світу
24 червня 2020
Рік: 1992
Країна: Канада
Загублений світ в небезпеці вимирання. Адже численні технічні відкриття починають його руйнувати. Старі дослідники об'єднуються для того щоб його врятувати.
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.