UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Firass Dirani
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Firass Dirani дивитися онлайн в HD

Відчайдушні домогосподарі
5 сезон 12 серія
1080
Відчайдушні домогосподарі
14 листопад 2023
Рік: 2012
Країна: Австралія
Сюжет зосереджений навколо чотирьох батьків, які беруть на себе обов'язки по догляду за дітьми. Джастін Бейні, колишній зірковий гравець у футбол, після розлучення бореться за опіку над синами та
Втекти і уціліти
720
Втекти і уціліти
31 серпень 2023
Рік: 2019
Переслідуваний спогадами про провальну місію в Бірмі, з якої тільки йому вдалося повернутися до Австралії живим, самотній солдат Сет перебуває у пошуках втіхи та відновлення після жахливої трагедії,
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.