UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Медс Сьюґард Петтерсен
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Медс Сьюґард Петтерсен дивитися онлайн в HD

Схолола жертва 2
480
Схолола жертва 2
25 липень 2023
Рік: 2008
Країна: Норвегія
Яніке – єдина з п'ятьох друзів, яка зуміла пережити криваву бійню в горах Ютунхеймен і з найважчими ранами була терміново доставлена до місцевої лікарні. Поліції вдалося знайти всі тіла жертв і
Троль
1080
Троль
6 грудень 2022
Рік: 2022
Країна: Норвегія
Бригада норвезьких будівельників зіткнулася із серйозною проблемою та перешкодою на шляху під час прокладання залізниці. Не бажаючи знищувати стародавній гірський масив, вони намагалися оминути
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.