UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Мікако Такахаші
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Мікако Такахаші дивитися онлайн в HD

Дивлячись на півмісяць
720
Дивлячись на півмісяць
20 листопад 2023
Рік: 2006
Країна: Японія
Історія драми відбувається в провінційній лікарні, в якій проходять лікування два підлітки: Юїті Едзакі та Рікі Акіба. У Юїті легка форма гепатиту, тому він не особливо переймається своїм здоров'ям і
Д-Фраг!
720
Д-Фраг!
14 березень 2023
Рік: 2014
Країна: Японія
Комедійний серіал знято за мотивами однойменної манги Томої Харуно, опублікованої у 2008 році. У центрі сюжету хлопець на ім'я Кендзі Кадзама, який вирішив, що він дуже суворий і крутий. І ось,
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.