UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Özge Yagiz
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Özge Yagiz дивитися онлайн в HD

Сапфір
1 сезон 3 серія
720
Сапфір
14 вересень 2023
Рік: 2023
Країна: Туреччина
Головними героями стають члени сім'ї Гюльсой, котрі живуть у Кападокії. Вони мають цілий конгломерат підприємств і дуже багаті. Управляє сім'єю владна жінка, яку звуть Гюльфем. Вона виховала трьох
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.