UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Paola Minaccioni
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Paola Minaccioni дивитися онлайн в HD

Присутність величі
720p
Присутність величі
8 лютого 2022
Рік: 2012
Країна: Італія
Головний герой, молодий і амбітний П'єтро, залишивши своє рідне невелике провінційне містечко, вирушає до Риму. П'єтро мріє, як і багато молодих людей, стати успішним актором. Він знімає класичні
Пристебніть ремені
BDrip
Пристебніть ремені
8 липня 2020
Рік: 2014
Країна: Італія
Кася Смутняк не може вирішити, хто їй миліше з трьох чоловіків: бойфренд, колега по роботі або хлопець подруги. У фільмі режисера Ферзана Озпетека (номінація на «Золотого лева» за «Прекрасний день»)
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.