UAFILM.TV
UAfilm.TV » актор Сем Лі
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми з Сем Лі дивитися онлайн в HD

Скорпіон
720p
Скорпіон
30 травня 2022
Рік: 2008
Новий погляд на легендарний сюжет про жінку-месницю, ув'язнену номер 701 – Скорпіона. Мацусіму Намі підставляють наймані вбивці, у яких метою був професор Лем - батько Хей Тая. Перед Намі стоїть
Патруль часу - 2: Берлінське рішення
BDrip
Патруль часу - 2: Берлінське рішення
5 червня 2020
Рік: 2003
Країна: США
В 2025 році Комісія дотримання часу (КДЧ) відстежує подорожі в часі і стежить за безпекою минулого. Організація працює під контролем Товариства історичної достовірності, щоб нікому не спало на думку
Давно відомо, що більша половина глядачів вибирає фільм для перегляду відштовхуючись від акторського складу. Так, фільми чи серіали з голівудськими акторами мають набагато більший шанс стати найкращими в своєму жанрі. Не дивно, що за це, відомі актори получають більше грошей, і відповідно слави.
В цьому розділі ви можете переглянути всі фільми, серіали, чи мультфільми, в яких знімався Ваш улюблений актор чи актриса.