UAFILM.TV
UAfilm.TV » країна Кіпр
Російський окупант напав на Україну. Ця нечисть хоче забрати нашу з Вами землю та домівку. Не дамо гнилому окупанту цього зробити. Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до перемоги. Хто може допомогти фінансово - https://savelife.in.ua/ - фонд, який допомогає нашим хлопцям виборювати нашу землю. Допомога біженцям, пораненим, тер обороні, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі.

Не будь байдужим! Допоможи Україні!

Всі фільми та серіали зняті в Кіпр українською

Загублені
1080
Загублені
29 січень 2024
Рік: 2023
«Загублені» — історична драма, дія якої розгортається на тлі ізраїльсько-ліванського конфлікту в 1982 і 2006 роках. Вона зображує подорож двох сімей по обидві сторони кордону, долі яких
Балакучий Том і друзі
2 сезон 26 серія
FullHD
Балакучий Том і друзі
8 липень 2022
Рік: 2014
Країна: Кіпр
Том - лідер групи друзів, енергійний та геніальний кіт. Його ідеї легендарні, а мрії великі. Він далеко піде! Разом з другом Беном у студії-гаражі Том розробляє ігри та сподівається, що ця робота
Давно не секрет, що часто глядачі онлайн-кінотеатрів вибирають фільм відштовхуючись від країни в якій це знято. Все правильно, адже на ринку кінематографу відомо, що якщо фільм знятий країною лідером в цій сфері, то збільшується шанс, що фільм чи серіал буде дійсно цікавим. Однак, іноді, вибором країни стає власне захоплення людини по відношенню до країни. Це можуть бути звичаї, традиції, краєвиди, ландшафт, тощо. Іноді, немаючи змоги перебувати в країні яка подобається, фільми зняті в цій країні, можуть дати те, чого глядач прагне.
Тому і ми долучились до такого вибору, і пропонуємо Вам переглядати стрічки зняті в улюблених країнах. Фільми, мультфільми, серіали - вибирайте любу країну улюбленого жанру, та переглядайте з задоволенням онлайн в HD якості.