UAFILM.TV
UAfilm.PRO » країна Перу

Всі фільми та серіали зняті в Перу українською

Аінбо: Дух Амазонки
FullHD
Аінбо: Дух Амазонки
5 липня 2021
Рік: 2021
Мультфільм спільного виробництва Перу і Нідерландів розповість про відважну дівчинку з древнього племені, що живе в нетрях Амазонії. Коли її рідному краю починає загрожувати небезпека, вона
Анаконда
FullHD
Анаконда
7 травня 2020
Рік: 1997
Пригодницький трилер 1997 роки від перуанського режисера Луїса Льоса. Сюжет будується навколо зустрічі експедиційної групи з гігантською і смертельно небезпечної змією анакондою. Дивіться онлайн
Спеціаліст
FullHD
Спеціаліст
6 березня 2020
Рік: 1994
Країна: Перу, США
У центрі подій молода і неймовірно приваблива жінка Мей Мурн. Мета її життя помститися вбивцям за смерть батьків. Коли Мей була ще зовсім маленькою, жорстока банда застрелила кожного члена її сім'ї.
Давно не секрет, що часто глядачі онлайн-кінотеатрів вибирають фільм відштовхуючись від країни в якій це знято. Все правильно, адже на ринку кінематографу відомо, що якщо фільм знятий країною лідером в цій сфері, то збільшується шанс, що фільм чи серіал буде дійсно цікавим. Однак, іноді, вибором країни стає власне захоплення людини по відношенню до країни. Це можуть бути звичаї, традиції, краєвиди, ландшафт, тощо. Іноді, немаючи змоги перебувати в країні яка подобається, фільми зняті в цій країні, можуть дати те, чого глядач прагне.
Тому і ми долучились до такого вибору, і пропонуємо Вам переглядати стрічки зняті в улюблених країнах. Фільми, мультфільми, серіали - вибирайте любу країну улюбленого жанру, та переглядайте з задоволенням онлайн в HD якості.
© 2017-2021 UAfilm.TV - [email protected]