UAfilm.TV
Моя колекція

Кадр - журнал про кіно і серіали

Найпопулярніші фільми 2017 року
28 грудень 2017 1 995 1
Порівнюємо вподобання користувачів сайту IMDb та Uafilm.tv у 2017 році. Наближається Новий рік і саме час підводити різноманітні підсумки року.
Найкращі мультики для зимових канікул
18 грудень 2017 994 0
Прийшов час зимових канікул і поки малеча чекає на подарунки від святого Миколая, Санти Клауса та їх колеги-п’яниці Діда Мороза (чи то з Лапландії чи то з Великого Устюга), атмосферу свята допоможуть
«Анти-іронія долі»: підбірка улюблених новорічних та різдвяних комедій
18 грудень 2017 581 1
В народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно, саме взимку ми святкуємо найбільшу кількість найулюбленіших свят як дітей, так і дорослих.
«Зоряні війни: Останні Джедаї»: відгуки авторитетних кінокритиків
13 грудень 2017 315 2
9 грудня 2012 року відбулася світова прем’єра довгоочікуваного блокбастеру «Зоряні війни: Останні Джедаї».
П’ять фільмів для цікавого вік-енду на Хеллоуїн
27 жовтень 2017 2 028 0
Надвечір'я Дня всіх святих, «Хеллоуїн» або «Відьомська ніч» - свято, що набуває все більшого поширення після здобуття Україною незалежності.
В Netflix розповіли про новий сезон серіалу «Дивні дива»
27 жовтень 2017 1 591 0
27 жовтня виходить другий сезон популярного серіалу «Stranger Things». В Netflix вже відкрили завісу таємниці, та розповіли чого варто очікувати від нових серій передає The Hollywood reporter.

Ні для кого не секрет, що кіно давно перестало бути просто розвагою чи мистецтвом. З появою телебачення, комп’ютерів та розвитком мережі Інтернет – кіно фактично стало відігравати глобальну роль в житті людей. Це і дозвілля, і пізнання, і вихід емоціям, а ще – інструмент комунікації.

Портал uafilm.tv запускає комунікаційний проект для прихильників кіно. Його мета створити площадку по обміну інформацією про події в українському та світовому кіно, обмін думками стосовно «новинок» кіно та навіть плітками. Кожен зареєстрований користувач зможе лишати власні дописи та власне бачення, а головне – читати та отримувати цікаву та корисну інформацію про чарівний світ кіно.